Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D
logotyp-CRE

logo CRE

Projekt „Seeds of change” / „Ziarna zmiany”

10 czerwca 2024 roku w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie odbyło się spotkanie partnerów realizujących w ramach Erasmus +, projekt „Seeds of change” / „Ziarna zmiany”.

 

Organizatorem przedsięwzięcia była społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie realizująca projekt we współpracy z partnerską szkołą OŠ Kungota ze Słowenii, Dimotiko Scholeio Asinou z miejscowości Kypros (Cypr) i Szkołą Podstawową im. Jana Kochanowskiego w Szówsku (gmina Wiązownica, woj. podkarpackie).

 

Wydarzenie, zgromadziło władze szczebla wojewódzkiego, powiatowego, gminnego, dyrektorów szkół, inspekcji sanitarnej, poradni psychologiczno-pedagogicznej, Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, którzy mieli okazję zapoznać się z głównym celem projektu i programem. Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach reprezentowała Marzenna Piwowar-Zrazek. Pani dyrektor przekazała dla uczestników projektu publikacje promujące Województwo Łódzkie i zaprosiła szkoły do współpracy.