Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D
logotyp-CRE

logo CRE

Przedsięwzięcia 2023

Konferencja „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”

W dniu 12 czerwca 2024 r. w auli Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w ramach projektu “Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych...
Czytaj dalej

III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

W siedzibie Szkół Muzycznych w Skierniewicach odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu.
Czytaj dalej

Wiosenne Spotkania Metodyczne 2024

W dniu 16 maja 2024 roku w siedzibie Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego odbyły się Wiosenne Spotkania Metodyczne, które są cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach.
Czytaj dalej

III Forum Edukacyjne

Kolejna edycja forum organizowanego przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach odbyła się pod hasłem: "Inspiracje, kariera, sukces - wyzwania dla współczesnego doradztwa zawodowego". Po raz pierwszy w łączonej formie - stacjonarnie i online. 
Czytaj dalej

Konferencja „Kariera zawodowa. Nowe horyzonty doradztwa”

W środę 22 listopada w Hotelu Dworek w Skierniewicach odbyła się konferencja „Kariera zawodowa. Nowe horyzonty doradztwa” zorganizowana przez Centrum Rozwoju Województwa Łódzkiego w Skierniewicach i Akademię Nauk Stosowanych Stefana Batorego.
Czytaj dalej

II Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

14 czerwca 2023 roku w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach odbył się II WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI O ZDROWIU.
Czytaj dalej

Wiosenne spotkania metodyczne

13 kwietnia  2023 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach odbyły się WIOSENNE SPOTKANIA METODYCZNE „Doradca metodyczny inspiratorem procesu optymalizacji dobrostanu nauczyciela i ucznia", którego organizatorem było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach.
Czytaj dalej

II Forum Edukacyjne „RENESANS KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”

24 marca 2023 roku w Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego odbyło się II Forum Edukacyjne „RENESANS KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”, którego organizatorem było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach oraz Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego.
Czytaj dalej

Konferencja: Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wartościach?

15 marca 2023 roku w Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego odbyła się konferencja Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wartościach, której organizatorem był Instytut Nauk Społecznych Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego przy współpracy Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w...
Czytaj dalej