Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D
logotyp-CRE

logo CRE

AKTUALNOŚCI

Forum Eksperckie „Współpraca bez granic – nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa”

W ramach projektu „Szkoła dostępna dla wszystkich” Instytut Badań Edukacyjnych przeprowadził 26 czerwca 2024 r. Forum Eksperckie na temat „Współpraca bez granic – nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa”.
Czytaj dalej

Podziękowanie za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju szachowego I GAMBIT ŁOWICKI

Z ogromną satysfakcją Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach przyjęło podziękowanie od Pani Renaty Balik, Prezesa UKS Jedynka Łowicz oraz całej szachowej społeczności Klubu za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju szachowego I GAMBIT ŁOWICKI. Więcej informacji z wydarzenia na portalu Facebook
Czytaj dalej

Praktyki zawodowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Blisko Ciebie”

W roku szkolnym 2023/2024 w Bibliotece Pedagogicznej w Skierniewicach Filia w Brzezinach uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Blisko Ciebie” w Brzezinach odbyli praktyki zawodowe.
Czytaj dalej

Oferta wakacyjna Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach oraz Filii

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach oraz Filii
Czytaj dalej

Projekt „Seeds of change” / „Ziarna zmiany”

10 czerwca 2024 roku w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie odbyło się spotkanie partnerów realizujących w ramach Erasmus +, projekt „Seeds of change”/ „Ziarna zmiany”.
Czytaj dalej

Konferencja „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”

W dniu 12 czerwca 2024 r. w auli Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w ramach projektu “Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych...
Czytaj dalej

Seminarium „Wartość umiejętności krytycznego myślenia w edukacji i wychowaniu dziecka w wieku przedszkolnym/młodszym wieku szkolnym”

13 VI 2024 r., godz. 15:30, Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D
Czytaj dalej

Zajęcia otwarte „Narzędzia TOC dla edukacji i rutyny myślenia krytycznego w organizacji sytuacji edukacyjnych w wychowaniu przedszkolnym”

Termin i miejsce realizacji: 11 VI 2024 r., godz. 11:00, Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach, Bobrowniki 126
Czytaj dalej

Festiwal Ogrodniczy “Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” w Nieborowie

W dniu 8 czerwca 2024 r. w malowniczych ogrodach okalających Pałac Radziwiłłów w Nieborowie odbyła się trzecia edycja Festiwalu Ogrodniczego „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.
Czytaj dalej

Prezentacja wyników autoewaluacji w siedzibie Szkoły Podstawowej w Słupi

W dniu 7 czerwca 2024 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej w Słupi odbyła się druga część publicznej prezentacji wyników autoewaluacji działań placówki w obszarze promocji zdrowia, z podaniem konkretnych osiągnięć – mocnych stron Szkoły.
Czytaj dalej

Warsztaty dla młodzieży. Nowa formuła!

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego już po raz kolejny organizuje warsztaty mające na celu edukowanie społeczeństwa w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz budowy społeczeństwa informacyjnego.
Czytaj dalej

III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

W siedzibie Szkół Muzycznych w Skierniewicach odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu.
Czytaj dalej

Konferencja „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego zapraszają na konferencję „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”
Czytaj dalej

III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

Zapraszamy do udziału w konkursie, który odbędzie się 4 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach, ul. Prymasowska 6
Czytaj dalej

XLVII finał etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach 24 – 25 maja 2024 r. odbył się XLVII finał etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Tegoroczna edycja miała miejsce w Szczecinie na wydziałach  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Czytaj dalej

Materiały edukacyjne przygotowane z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Przekazujemy Państwu materiały edukacyjne przygotowane z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Czytaj dalej
1 2 3 19